Türkçe English

Mühendislik Hizmetleri
Elektrik Motor/Generatör Tasarımı ve Mühendislik

MDS yüksek verimli ve yüksek güç yoğunluklu sürekli mıknatıslı elektrik motor ve generatörlerinin tasarımı ve geliştirilmesi konusunda uzman bir Ar-Ge firmasıdır. Tasarlanan motorlar 40W ile 275kW güç ve 10rpm ile 40.000rpm gibi geniş bir yelpaze aralığında değişmektedir.

Motorlar üretilmeden önce tasarım ve simülasyon araçlarımız kullanılarak motor tasarımı ve performansı belirlenir. Uzun yıllardır süregelen tecrübe ile motor tasarımı konusunda, tasarım aşamasında manyetik, termal ve yapısal analizler ile desteklenen tasarım süreci sonunda motor tasarımları noktalanır, teknik raporlar ve teknik çizimler sonrası proje üretime aktarılır.

Aynı zamanda projenin prototip üretim ayağı boyunca da atılan her adım MDS Motor tarafından kontrol edilir. Bu sayede prototip üretiminin doğru yapıldığına emin olunur.

Tasarım ihtiyaçlarınız ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz: mds[at]mdsmotor.com
Diğer MDS Hizmetleri

Yeni bir ürün geliştirilirken her türlü mühendislik çalışmaları gerçekleştirilir. Bu çalışmalar tasarım, prototip üretimi ve raporlamayı içerir. Bunlara ek olarak aşağıda sıralanan diğer çalışmalar da MDS tarafından yapılmaktadır.

  • - Elektrik manyetik ve elektromanyetik sistemlerin tasarımları
  • - Mevcut tasarımların problemlerinin belirlenmesi ve iyileştirilmesi
  • - Manyetik sistemlerin modellenmesi
  • - Yeni bir fikrin fizibilite çalışması ve patent koruma amaçlı çalışmalar
  • - Elektrik motorlarının tasarımı ve kullanılan yazılımlar konusunda dersler ve seminerler

MDS Motor bünyesinde devam eden tüm çalışmalar gizlilikle yürütülmektedir. MDS Motor müşterileri haricindeki üçüncü şahıslara kesinlikle bilgi vermez ve çalışmaları müşterilerinden habersiz yürütmez. Her proje bir NDA ve proje sözleşmesi sonrasında başlatılır.